Tego lata różowe flamingi towarzyszyły nam na plażach, ubraniach, stylowych dekoracjach domów. Dlatego nie dziwi nas fakt, że wkraczają na salony przyjęć weselnych dumnie i bez skrępowania. Co powiecie na taki motyw przewodni?

Flamingo15wedding
Flamingo13wedding

Lekko i dziewczęco. Świeżo i romantycznie. Różowo ale nie cukierkowo. Zabawnie ale nie prześmiewczo.

Motyw tego różowego sympatycznego ptaka możemy wykorzystać w dekoracjach weselnych w różnoraki sposób. Toppery do ciasteczek, słomki do napojów, ścianka foto, papeteria, drogowskazy. Na pewno wywołamy uśmiech na niejednej twarzy gościa.

Jeśli klasyka Cię znudziła i masz odrobinę odwagi i dystansu to motyw dla Ciebie. Różowy flaming będzie pasował do wesela w plenerze. Jednak nie wszystko musi być w kolorze. Możemy upiec kruche ciasteczka i zostawić je nielukrowane. Doskonały pomysł na podziękowania dla gości.

Nie wszędzie musi wystąpić nasz ptasi bohater. Zaproszenia, winietki, menu możemy dopasować jedynie kolorystycznie. Róż pojawi się w kompozycjach florystycznych. Do dekoracji dodajmy inne kolory: mięta, błekit będą doskonałymi kompanami ulubionej barwy małych księżniczek.

Flamingo25wedding
Flamingo24wedding

Stylizacja Panny Młodej niemal jak z bajki. Połączenie koronek, tiuli. Zestawienie różnych faktur. Obszerna spódnica ale jednocześnie bardzo lekka. Do tego dziewczęcy makijaż z akcentem kolorystycznym (róż i mięta). Włosy czesane wiatrem.

Flamingo22wedding
Flamingo4wedding
Flamingo1wedding

Fotografia: Marta Żurawska www.martazurawska.com

Florystyka: Zbigniew Dziwulski www.kwiaciarnia-graszwzielone.pl

Makijaż: Beata Ozirska

Fryzura: Pelo&Pelo

Suknia: MayBee Atelier www.maybee.pl (projektantka: Sylwia Kopczyńska)

Papeteria: Kraina Zaproszeń www.krainazaproszen.com

Miejsce: Lawendowy Dworek www.lawendowy-dworek.com