Styl wesela

Styl boho, rustic, vintage zagościły w modzie ślubnej na dłużej. Naturalistyczne przyjęcia wciąż w modzie! My się cieszymy. ♥

Dzięki coraz większej popularności wesel plenerowych przestajemy się bać organizować przyjęcia w miejscach nieoczywistych. Młodzi coraz częściej wybierają skromne restauracje, ogrody, gospodarstwa agroturystyczne.

Jakie jeszcze nowe trendy weselne zaobserwujemy?

Dekoracje

Balony, balony, balony! Kolorowe w różnych rozmiarach. Są w stanie zastąpić całkowicie kwiaty. Dekorujemy nimi stoły, salę, plener, a nawet kościół.

Po szale na ogromne, naturalistyczne bukiety powracają minimalistyczne kompozycje dla Panien Młodych.

bal
balloon
ba

Specjalne przysmaki

Stoły tematyczne inspirowane regionem, krajem. Z niestandardowymi etykietami nawiązującymi do stylu wesela.

Ciasta ręcznie zdobione, kolorowe o wymyślnych smakach. Kombinacje smaków. Popularność cukierni artystycznych wciąż będzie rosła.

Prosecco bar - szał na musujące wina. W upalne wieczory to doskonałe urozmaicenie dla tradycyjnych trunków. Sposób podania wina zachwyci każdego gościa.

Niespodzianki dla gości

Podziękowania dla gości to wciąż ważny element wesela. Sposób na podkreślenie indywidualnego charakteru przyjęcia.

Niespodziewana rozrywka - najlepiej niepowtarzająca się na co drugim weselu. Jeśli organizujemy kameralne przyjęcie zatrudnijmy rysownika, który podczas przyjęcia będzie kreślił portrety naszych gości. Zadbajmy o ładne ramki do oprawienia i rozstawmy gotowe portrety na stolikach. Radość gości gwarantowana.

Zdjęcia dekoracje z balonami:
http://jasonjamesdesign.com.au/, http://www.yulitovich.com/, http://www.benqphotography.com/