Każda para ma wizję swojego ślubu i wesela. Niektórzy z Was przychodzą z segregatorami pełnymi inspiracji, wycinkami z prasy lub katalogiem zdjęć z Instagrama lub Pinteresta. Siadamy wtedy i dyskutujemy co warto wykorzystać, co się sprawdzi na przyjęciu a co jest całkowicie niepraktyczne. Za co warto zapłacić więcej a na czym można zaoszczędzić.

Część z Was przygotowuje się do swojego ślubu marzeń od wielu miesięcy i w tym czasie samodzielnie przygotowuje elementy dekoracji, zaproszenia, prezenty dla gości. Tak było w tym przypadku. Wszystko zaplanowane w najdrobniejszym szczególe. Miało być boho, biel, zieleń, zioła, ostróżki, koronki ... bal do białego rana. I tak było.

rajana10boho
rajana11boho

Zbierane ramki na manu i numery stołów, tablica gości własnoręcznie wykonana na starym oknie, grafika na zaproszeniach i detalach zaprojektowana przez Młodych.

rajana30boho
rajana34boho
rajana29boho

Romantyczna niebieska ławka, stolik na wino, stół pod słodki stół w plenerze, drewniane beczki - o to też zadbała Młoda Para wraz z rodzicami. Meble wzbogaciły klimat całego przyjęcia.

rajana19boho
rajana31boho

Łapacze snów wykonane przez Pannę Młodą wprowadzały magiczny klimat.

rajana57boho
rajana17boho
rajana5boho

To tylko część detali o których pomyśleli Iga i Adam. Ich dzień był niezwykły nie tylko za sprawą pięknych dekoracji. Ich miłość i ogromny szacunek do siebie nawzajem było czuć w powietrzu. I to cała magia. ♥

Dziękuję Igo i Adamie, że mogłam być z Wami w ten dzień. Jesteście dla mnie inspiracją.

A poniżej relacja Kasi i Krzysztofa z ArtDesign-HD. Poczujcie te magię. ♥