Do targów ślubnych podchodzę z dystansem. Te organizowane w halach targowych jakoś mnie nie zaskakują. Dlatego z wielką nadzieją wyruszyłam na Summer off wedding organizowany przez Off Wedding: Alternatywny Targowy Meetup Ślubny.

Niebanalne Miejsce

Spokojna 15 - restauracja znajdująca się w XIX-wiecznym budynku należącym do Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wyjątkowy olbrzymi brukowany dziedziniec i otaczająca zieleń to sceneria targów. Plenerowa, piknikowa atmosfera to na pewno mocny punkt wydarzenia. Niewątpliwie, organizowane tutaj wesela mają magiczny klimat.

Oferta

Wysokiej jakości usługi i produkty. Pozbawione kiczu. Perełki skrupulatnie wybrane. Każda para, która planowała lub planuje ślub w stylu naturalistycznym, boho lub rustic mogła znaleźć coś dla siebie.

Wreszie można było zobaczyć sukienki a nie przebrania dla panien młodych. Cieszy mnie fakt, iż coraz częściej takie wybieracie. Zwiewne, delikatne, podkreślające urodę każdej kobiety.

Panowie mogli skorzystać z oferty polskiej firmy produkującej od lat odzież męską. Piękne tkaniny i kroje dopasowane do każdej sylwetki.

Ciekawe manufaktury z oryginalnymi ozdobami i papeterią. Tani plastik zastąpiły ręcznie robione drobiazgi: biżuteria, dodatki, dekoracje.

Nie było disco polo i płonącej świni. Był za to Winyl Party, serwujący muzykę z płyt analogowych.

Atrakcje dla gości lub alternatywa dla oczepin: gry plenerowe. Co powiecie na wielkie drewniane domino? A może Cornhole inaczej Bean Bag Toss, sprawdzające celność. Do wyboru mamy też gry logiczne w wersji XXL. Wszystko wykonane z drewna z dbałością o detale.

Świecący napis? Proszę bardzo. I nie był to love a nasza piękna polska MIŁOŚĆ.

bizuteria weselna
prezenty dla gosci
napis milosc
gry plenerowe
winyl part
dekoracje
dekoracje